Piękne i nowoczesne lampy – Venti.

lampy Venti

Oświetlenie to nie tylko funkcjonalny element wyposażenia każdego domu czy obiektu użyteczności publicznej.

To także sposób na nadanie przestrzeni wyjątkowego charakteru. Dobrej jakości lampę wyróżnia trwała konstrukcja, wykorzystanie wysokiej klasy surowców, jak również przemyślany design. Właśnie takie egzemplarze można znaleźć na stronie oraz w show-roomie firmy Venti.

Firma Venti zajmuje się produkcją oraz dystrybucją oświetlenia od 1992 roku. W ofercie znajdują się lampy wiszące, stojące, ścienne – do użytku w prywatnych domach, jak i w obiektach hotelowych, handlowych, konferencyjnych czy nawet sakralnych. Flagowym produktem pozostają kryształowe żyrandole oraz plafoniery – współcześnie wyposażone już w oświetlenie LED, wpisujące się w energooszczędne tendencje. Produkty Venti znajdują odbiorców w kraju oraz za granicą.

Bogaty katalog lamp

W sklepie internetowym Venti znaleźć można liczne warianty oświetlenia podzielone na praktyczne kategorie, m.in.:
lampy wiszące – w większości stanowiące główne źródło oświetlenia w pomieszczeniach;
• kryształowe żyrandole – dostępne w wielu wersjach stylistycznych, w odmiennych wielkościach;
• plafony i plafoniery – o nowoczesnym designie, z możliwością regulacji natężenia oraz koloru oświetlenia;
• lampy akrylowe – odnajdujące się w kuchennych pomieszczeniach, jak również wszędzie tam, gdzie priorytetem pozostaje utrzymywanie czystości;
lampy stojące – często stanowiące dodatkowe źródło światła;
• lampy z abażurem, biurkowe – nie tylko funkcjonalne, ale i ozdobne formy, o dużo szerszym, niż wskazuje to nazwa, zastosowaniu;

Polski producent z wieloletnim doświadczeniem

Lampy Venti są produkowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Powstają na bazie wysokiej jakości materiałów, z uwzględnieniem aspektów ekologicznych, jak również aktualnych trendów. Venti ma w swojej ofercie także lampy modelowe – projekty wyjątkowe, mogące stanowić główną ozdobę we wnętrzu. Pełną ekspozycję aktualnych kolekcji Venti można zobaczyć w siedzibie firmy w Mazańcowicach, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Venti zaczęło działalność jako niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo. Współcześnie to znany i ceniony (również za granicą) producent oświetlenia. Jedną z tajemnic sukcesu jest stałe inwestowanie w rozwój, kompetencje oraz poszerzanie oferty. Venti odpowiada na oczekiwania odbiorców także poprzez wdrażanie rozwiązań energooszczędnych oraz wykorzystujących nowoczesne technologie.

Artykuł partnera.

Kladiusz Borowski

Architekt wnętrz i pasjonat pracy w ogrodzie. Uwielbiam dzielić się moją wiedzą z tego zakresu. Zapraszam do zadawania pytań. Chętnie podzielę się ekspercką wiedzą!

View all posts by Kladiusz Borowski →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *