Wielofunkcyjne meble na wymiar – optymalne wykorzystanie przestrzeni

Wielofunkcyjne meble

Meble na wymiar same w sobie są optymalnym rozwiązaniem dla użytkowników. Jak się jednak okazuje, mogą stać się znacznie bardziej praktyczne i funkcjonalne, jeśli zdecydujemy się na wersje wielofunkcyjne.

Ukryte biurko – wybór numer jeden

Pierwszym przykładem mebli wielofunkcyjnych będzie ukryte biurko. Jak to możliwe, że taki mebel w ogóle może powstać? To bardzo proste, wszystko ze względu na jego ruchomą konstrukcję, która może być stworzona w dwóch różnych typach. Pierwszy z nich to blat przyczepiany do haków na łańcuszku lub funkcjonalnym sznurze, dzięki któremu będzie możliwe składanie blatu w kierunku ściany. To doskonała propozycja dla wszystkich właścicieli niewielkich mieszkań. Druga wersja obejmuje również nogi, co ciekawe, także mogą być składane. To produkt dobry dla mieszkańców niewielkich pomieszczeń, jak i tych nieco większych. Nie zajmuje miejsca, a do tego jest bardzo bezpieczny, bo po złożeniu brakuje w nim ostrych krawędzi. Meble na wymiar w takim wydaniu są więc bezpieczne, funkcjonalne i bardzo praktyczne.

Domowa biblioteka w sypialni – meble na wymiar

Uwielbiasz czytać książki, szczególnie te w wersji papierowej? Zamiast pożyczać je z biblioteki kupujesz i kolekcjonujesz? Nie masz miejsca w mieszkaniu, przez co muszą siedzieć w kartonowych pudełkach w garderobie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, a mianowicie biblioteczkę w kształcie łóżka, a może łóżko wyposażone w biblioteczkę? Jeżeli chcesz, aby sen był przyjemny i spokojny, a przy tym uważasz, że czas w końcu przedstawić swoją kolekcję książek szerszej widowni lub po prostu cieszyć się ich widokiem, postaw na to rozwiązanie. Mowa tutaj o łóżku, które w podstawie ma stworzone półeczki, idealnie przystosowane do książek o różnym formacie. Możesz zlecić wykonanie takiego mebla w sklepie https://amsmeble.pl/, gdzie czeka na Ciebie znacznie więcej wyjątkowych propozycji.

Biuro w szafie? To możliwe z meblami na wymiar

Kolejną naszą wyjątkową propozycją wielofunkcyjnych mebli będzie biuro w szafie! Tak, dobrze przeczytałeś, w szafie znajdzie się biurko, miejsce na klawiaturę, komputer, a także stos przeróżnych dokumentów. Wszystko to będzie możliwe, jeśli tylko możesz pozwolić sobie na zabudowę szafy. To nie koniec, w szafie znajdą się najważniejsze elementy Twojego biura, ale również odzież i bielizna, jeśli odpowiednio zagospodarujesz powierzchnię!

Ukryte szuflady w kuchni – meble na zamówienie

Ostatnią możliwością, jaką chcemy dziś przedstawić jest ukryta szuflada w kuchni, a nawet kilka, jeśli będziesz tego chciał i miejsce w tym pomieszczeniu na to pozwoli. Gdzie takie szuflady się pojawią? W narożnikach, gdzie tak naprawdę miejsce często jest niewykorzystane. Wystarczy poinstruować osobę przygotowującą projekt lub stolarza o tym, że chcesz, aby szuflady nie wysuwały się standardowo w poziomie, ale delikatnie wykręcały się z szafki. Tym samym zaoszczędzisz miejsce, a tak naprawdę dodasz sobie dodatkową półkę, przy tym z łatwością wyciągniesz każdy garnek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *